Ta strona używa ciasteczek. Kontynuacja przeglądania strony oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z polityką prywatności.

Zgadzam się

BESTSELLER: ALMALUX!

09.09.2019

 

BESTSELLER: ALMALUX

- Wysoki połysk
- Szybkie schnięcie
- Dobrze przyczepna do podłoża, elastyczna
- Odporna na działanie czynników atmosferycznych i zmiennych temperatur

Emalia dedykowana wszelkim powierzchniom wielkogabarytowym, która przeznaczona jest do stosowania na powietrzu, co zapewnia jej prawidłowe schnięcie. Almalux okazuje się doskonałym rozwiązaniem, zapewniającym nie tylko precyzyjne krycie powierzchni, ale również jej błyskawiczne zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem czynników pogodowych – przede wszystkim opadów oraz intensywnego promieniowania UV. 

Almalux – modyfikowana emalia alkidowa, schnąca na powietrzu, to również powłoka nadająca powierzchni estetycznego, lakierowego połysku. W ten sposób korzystnie wpływa na wizualność poszczególnych elementów. Wyróżnia się także doskonałą przyczepnością, przez co jej zakres zastosowania uznać należy za uniwersalny. Sprawdza się w roli estetycznej powłoki antykorozyjnej balustrad, bram kutych, ogrodzeń, kontenerów, pojemników na odpady, instalacji sanitarnych oraz maszyn. Jej właściwości ochronne sprawdzają się na konstrukcjach stalowych, znajdujących się w atmosferze nadmorskiej, czy też elementów stalowych usytuowanych w atmosferze przemysłowej, miejskiej lub nadmorskiej, a także na instalacjach sanitarnych.

Zastosowanie
Produkt polecany do ostatecznego malowania konstrukcji eksploatowanych w atmosferze nadmorskiej, miejskiej i przemysłowej, elementów metalowych i żeliwnych maszyn rolniczych oraz budowlanych, balustrad, ogrodzeń i innych konstrukcji metalowych, pojemników na odpady stałe, a także elementów wyposażenia mieszkań tj. instalacje sanitarne, armatura itp.

http://almacolor.pl/produkt/almalux