Ta strona używa ciasteczek. Kontynuacja przeglądania strony oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z polityką prywatności.

Zgadzam się

Komunikat dla Klientów w związku z epidemią

20.03.2020

Szanowni Klienci!

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Ten tydzień, pomimo niesprzyjających warunków logistycznych, upłynął pod znakiem ciężkiej pracy w celu przygotowania firmy do nowego, wymuszonego sytuacją trybu. Podjęliśmy szereg działań organizacyjnych, których celem jest efektywna współpraca z naszymi Klientami.

Najważniejszą informacją jest to, że dzięki niezwykłemu zaangażowaniu całego zespołu, a także naszych dostawców oraz innych firm współpracujących, kontynuujemy produkcję i realizujemy zamówienia. Jesteśmy na tę chwilę zabezpieczeni logistycznie. O wszystkich nowych okolicznościach, które będą miały wpływ na realizację zamówień, w kolejnych dniach, będziemy Państwa na bieżąco informować drogą mailową, na stronie www.almacolor.pl oraz na naszym profilu na facebooku.

Z uwagi na oczywiste ograniczenia, polegające na zmianie organizacji produkcji, pracowników biurowych jak i czynniki zewnętrzne, wydłużeniu ulec mogą terminy realizacji, niektórych zamówień. O tego typu okolicznościach będziemy na bieżąco Państwa informować w bezpośrednim kontakcie.

Życzymy Państwu spokoju i zdrowia.

Zarząd i pracownicy Alma-Color sp. z o.o.