Ta strona używa ciasteczek. Kontynuacja przeglądania strony oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z polityką prywatności.

Zgadzam się

Komunikat - stan zagrożenia epidemicznego.

16.03.2020

 

W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz w trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz naszych kontrahentów, Zarząd Alma-Color Sp. z o.o. wprowadza następujące zmiany w funkcjonowaniu firmy:

 

1. Realizacja zamówień oraz produkcja zakładu zostaje utrzymana z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

2. Wstrzymuje się do odwołania sprzedaż detaliczną na terenie Alma-Color. Oznacza to, że zamknięty zostaje salon sprzedaży detalicznej. 

3. Na terenie zakładu wprowadzone zostają specjalne środki bezpieczeństwa ograniczające ruch osób z zewnątrz do minimum i zapewniające ciągłość produkcji. Dostawcy surowców i materiałów oraz firmy spedycyjne muszą dostosować się do wytycznych przekazanych przez ochronę firmy Alma-Color. Kierowcy pojazdów związanych z zaopatrzeniem i usługami transportowymi muszą być wyposażeni w środki ochrony osobistej (maski, rękawiczki) oraz poddać się kontroli prowadzonej przez ochronę firmy (pomiar temperatury, obowiązkowa dezynfekcja).

4. Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo: tel. 58 535 2285, mail: almacolor@almacolor.pl

 

Prosimy o bezwzględne dostosowanie się do wprowadzonych zmian, wierząc, że spotkają się z pełnym Państwa zrozumieniem.

Tylko wzajemna samodyscyplina spowoduje, że będziemy mogli wrócić do codzienności.

 

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Alma-Color Sp. z o.o.