Ta strona używa ciasteczek. Kontynuacja przeglądania strony oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z polityką prywatności.

Zgadzam się

O firmie

siedziba


 
Alma-Color Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Gniewie, w województwie pomorskim, tuż przy drodze krajowej nr 91, około 60km na południe od Gdańska.

doświadczenie

 
Od 32 lat oferujemy produkowane przez nas systemy antykorozyjne oraz izolacje dla budownictwa. Oferujemy szeroką gamę produktów farb antykorozyjnych, systemy izolacji polimocznikowych betonu, dachów płaskich, zbiorników oraz spoiwa do nawierzchni mineralnych deptaków, ścieżek rowerowych i tarasów. 

 

oferujemy


 

Systemy antykorozyjne

Kompletny system jedno i dwuskładnikowych powłok ochronnych do zabezpieczeń antykorozyjnych - powierzchni stalowych, betonowych, aluminiowych i ocynkowanych: wyroby alkidowe, akrylowe, poliuretanowe, winylowe oraz epoksydowe. Nasze farby stosowane są przez producentów kontenerów, konstrukcji stalowych, firmy renowacyjne oraz w szeroko rozumianym budownictwie.

Systemy polimocznikowe

Natryskiwane membrany do zabezpieczeń chemoodpornych, hydroizolacyjnych, antykorozyjnych powierzchni betonowych i stalowych. Przy współpracy z partnerskimi firmami wykonawczymi nasze polimoczniki zabezpieczyły już wiele dachów, zbiorników przemysłowych, basenów i aquaparków.
 

jakośćProdukcja naszych wyrobów opiera się na wysokiej klasy komponentach dostarczanych przez uznane koncerny chemiczne. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz szczegółowej kontroli procesu produkcyjnego oferujemy Państwu produkty spełniające najbardziej obostrzone normy jakościowe. Pracujemy w systemie jakości ISO 9001.

serwisNasi technolodzy służą pomocą w doborze i zastosowaniu odpowiedniego wyrobu tak, by Klienci czuli pełne zadowolenie z ostatecznego efektu pracy z naszymi produktami.

informacje o spółceAlma-Color Sp. z o.o.

83-140 Gniew, Krasickiego 8

NIP: 593-010-08-27

Sąd rejestrowy:

Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku

VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego (KRS)

Numer KRS: 0000126002

Wysokość kapitału: 2.520.000PLN

BDO: 000041818
 

 

 

doradcy techniczni

Marcin Kusowski - systemy polimocznikowe ALMACOAT, tel: 695 092 560

 
Michał Żniński, doradca techniczny - systemy antykorozyjne, tel: 695 092 544
 
Andrzej Idziak, doradca techniczny - systemy antykorozyjne, nawierzchnie mineralne, tel: 695 092 542
 

Rafał Rawski, doradca techniczny - systemy antykorozyjne, tel: 504 389 438

Maria Rzeszotarska, doradca techniczny - posadzki przemysłowe, tel: 609 478 414