Ta strona używa ciasteczek. Kontynuacja przeglądania strony oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z polityką prywatności.

Zgadzam się

siedziba


 
Alma-Color Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Gniewie, w województwie pomorskim, tuż przy drodze krajowej nr 91, około 60km na południe od Gdańska.

doświadczenie

 
Od 30 lat produkujemy farby przemysłowe dedykowane dla przemysłu i budownictwa. W ofercie posiadamy powłoki antykorozyjne jedno i dwuskładnikowe na powierzchnie stalowe oraz betonowe. W produkcji farb stawiamy na ich jakość, właściwości dekoracyjne i antykorozyjne. W palecie produktów Alma-Color są też specjalistyczne izolacje polimocznikowe dla budownictwa mieszkaniowego, komunalnego oraz przemysłowego.

 

oferujemy


 

Systemy antykorozyjne

Kompletny system powłok ochronnych do zabezpieczeń antykorozyjnych - powierzchni stalowych, betonowych, aluminiowych i ocynkowanych: wyroby alkidowe, akrylowe, poliuretanowe, winylowe oraz epoksydowe

Systemy polimocznikowe

Natryskiwane membrany do zabezpieczeń chemoodpornych, hydroizolacyjnych, antykorozyjnych powierzchni betonowych i stalowych.
 

jakośćProdukcja naszych wyrobów opiera się na wysokiej klasy komponentach dostarczanych przez uznane koncerny chemiczne. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz szczegółowej kontroli procesu produkcyjnego oferujemy Państwu produkty spełniające najbardziej obostrzone normy jakościowe. Pracujemy w systemie jakości ISO 9001:2008.

serwisZapewniamy bezpłatny serwis techniczny. Nasi technolodzy służą pomocą w doborze i zastosowaniu odpowiedniego wyrobu tak, by nasi Klienci czuli pełne zadowolenie z ostatecznego efektu pracy z naszymi farbami i lakierami.

informacje o spółceAlma-Color Sp. z o.o.

83-140 Gniew, Krasickiego 8

NIP: 593-010-08-27

Sąd rejestrowy:

Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku

VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego (KRS)

Numer KRS: 0000126002

Wysokość kapitału: 2.520.000PLN

BDO: 000041818