Ta strona używa ciasteczek. Kontynuacja przeglądania strony oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z polityką prywatności.

Zgadzam się

siedziba


Alma-Color Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Gniewie, w województwie pomorskim, tuż przy drodze krajowej nr 1, około 60km na południe od Gdańska.

doświadczenie


Przez ponad 25 lat działalności produkcyjnej, dzięki współpracy specjalistów europejskich firm branży chemicznej, a także na podstawie własnych badań laboratoryjnych, zdobywamy doświadczenie w branży obejmującej farby i lakiery przeznaczone dla sektora motoryzacyjnego, przemysłu meblowego, obuwniczego oraz do zastosowań specjalistycznych.


oferujemy


 

Systemy antykorozyjne

Kompletny system powłok ochronnych do zabezpieczeń antykorozyjnych - powierzchni stalowych, betonowych, aluminiowych i ocynkowanych: wyroby alkidowe, akrylowe, poliuretanowe, winylowe oraz epoksydowe

Systemy polimocznikowe

Natryskiwane membrany do zabezpieczeń chemoodpornych, hydroizolacyjnych, antykorozyjnych powierzchni betonowych i stalowych.
 

Farby i lakiery na tworzywa sztuczne

Farby i lakiery specjalistyczne na tworzywa sztuczne typu: ABS, PS, PCV, PU i TR w pełnej palecie kolorów, podkłady korekcyjne tuszujące drobne wady tworzywa powstające w procesie jego produkcji
 

Systemy dla motoryzacji

Podkłady i lakiery dla lakiernictwa samochodowego: podkłady wypełniające w tym specjalistyczny podkład reaktywny, lakiery bezbarwne oraz system mieszania kolorów RAL MIX
 

Produkty na MDF i drewno

Kompletny system lakierowania mebli łazienkowych: izolanty, podkłady akrylowe, lakiery akrylowe kolorowe i bezbarwne

 

jakość


Produkcja naszych wyrobów opiera się na wysokiej klasy komponentach dostarczanych przez uznane koncerny chemiczne. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz szczegółowej kontroli procesu produkcyjnego oferujemy Państwu produkty spełniające najbardziej obostrzone normy jakościowe. Pracujemy w systemie jakości ISO 9001:2008.

serwis


Zapewniamy bezpłatny serwis techniczny. Nasi technolodzy służą pomocą w doborze i zastosowaniu odpowiedniego wyrobu tak, by nasi Klienci czuli pełne zadowolenie z ostatecznego efektu pracy z naszymi farbami i lakierami.

informacje o spółce


Alma-Color Sp. z o.o.
83-140 Gniew, Krasickiego 8
NIP: 593-010-08-27
Sąd rejestrowy:
Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego (KRS)
Numer KRS: 0000126002
Wysokość kapitału: 2.520.000PLN